Karolina

Pracując przez lata w prestiżowych gabinetach kosmetycznych nabrałam doświadczenia, nie tylko w technikach pielęgnacji ciała ale także w pracy z Klientem. Uwielbiam pracę z ludźmi. Każda skóra opowiada inną historię, każdy Klient ma inne potrzeby a moim priorytetem w pracy jest umieć jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

Wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem pozwala mi dobierać terapie pod konkretne potrzeby Klienta. Najbardziej satysfakcjonujące w mojej pracy są znakomite efekty zakończonych terapii: przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i pielęgnacyjnych a co za tym idzie zadowolenie moich Klientów.

Moją pasją jest szerzenie świadomości, że chirurgia plastyczna to ostateczność – naprawdę niesamowite efekty jesteśmy w stanie osiągnąć dobrze dobraną terapią kosmetyczną. W Manufakturze Piękna stawiam na przytulna atmosferę i zgrany Zespół, który wzajemnie się uzupełnia stawiając dobre samopoczucie Klienta na pierwszym miejscu.

Monika

Z kosmetologią związana jestem już od 10 lat.

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyłam podczas pracy w wielu gabinetach umożliwiło mi holistyczne podejście do problemu, co przejawia się w doskonałym diagnozowaniu oraz dobieraniu odpowiednich zabiegów do potrzeb Naszych klientów.

Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem innowacyjnych technologii HI-TECH.

Kosmetologię traktuje nie tylko jako prace, ale przede wszystkim jako ogromną pasję. Dlatego największą satysfakcję przynoszą mi efekty uzyskanych terapii oraz uśmiech i zadowolenie Klientów.

Na bieżąco śledzę nowości z zakresu technologii wykorzystywanych w kosmetologii. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.